0 533 959 93 03
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Gaziantep Kamera ve Alarm Sistemleri

21 Ekim 2022
637 kez görüntülendi
Gaziantep Kamera ve Alarm Sistemleri

Gaziantep Kamera ve Alarm Sistemleri

Gaziantep kamera ve alarm sistemleri sektöründe faaliyetlerini gerçekleştiren firmamız güvenlik sistemleri denildiği zaman Gaziantep’te akla gelen ilk güvenlik sistemleri firmasıdır. Her iş alanında kendi içinde farklı dallara ayrılan sektörümüzde teknik donanım ve bilgi gerektiği zaman sizlere hizmet vermektedir. Gaziantep güvenlik sistemleri üzerine faaliyet gösteren firmamız, 2009’dan beri biriken deneyimi ve güçlü referansları ile siz değerleri müşterilerimize güvenlik, alarm ve kamera sistemleri için destek veriyoruz. Öncelikle projelendirme, keşif, fiyatlandırma, montaj ve sonrasında oluşabilecek durumlar için teknik destek ile zamanında hizmet sunarak güvenlik ihtiyaçlarınızı gidermek öncelikli amacımızdır. Güvenlik sistemlerine dair gereken ihtiyaçlarınızı bize aktarmanızın ardından sizlere hizmetlerimiz hakkında bilgi sunuyor ve en uygun fiyat ile yüksek kalite politikasını benimseyerek hizmetlerimizi sunuyoruz.

Gaziantep Güvenlik Sistemleri

Haber programlarında, videolarda ve bütün adli işlemlerde güvenlik sistemleri görüntülerine başvurulduğu ve olayın açığa çıkması için birincil öneme sahip olduğu bilinen bir şeydir. Güvenlik HD kamera sistemleri kendimizin ve çevremizin güvenliğini sağlamak için en iyi tercihtir. Koruma ve güvenliği sağlama özellikleri sunan güvenlik ip kamera sistemleri birçok bakımdan birbirinden ayrılıyor. Gaziantep hd kamera fiyatları, yeterlilik seviyeleri ve kullanım şartlarına göre birbirinden farklılık gösteren kamera sistemleridir.

 • IP Kamera Sistemleri
 • Analog HD Kamera Sistemleri (AHD Kamera Sistemleri)
 • Analog Kamera Sistemleri

Gaziantep ip kamera sistemleri alt yapıları ve yüksek kalitede sunduğu görüntü ile alakalı olup kayıt cihazları içerisinde bulunan 7/25 güvenlik depolama birimlerinin kayıt edilen süreyi de doğrudan ilgilendirir. Bu güvenlik kameralarında iç ve dış mekan güvenlik kamarası olarak çeşitlere ayrılır.

 • IR Kamera (Dış Mekan Güvenlik Kamerası)
 • Dome Kamera (İç Mekan Güvenlik Kamerası)
 • Speed Dome Kamera (Mobese çeşidi kameralar)
 • Gizli Kamera
 • Panoramik Kameralar
 • Box Kamera

Bu türde güvenlik kamera modelleri ip kamera, AHD kamera ve analog kamera sistemlerinde mevcuttur.

Gaziantep Kamera ve Alarm Sistemleri

Gaziantep Kamera ve Alarm Sistemleri

Güvenlik Kamerası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir kişinin; aynı zamanda farklı yerlerde olması imkansızdır. Korunması gereken bölgeleri bir veya birden fazla güvenlik gerektiği gibi koruma sağlayamaz ve yeterli olmaz. Bu sebepten dolayı güvenlik kameraları olmazsa olmaz güvenlik özelliği sunar. Güvenlik kamera sistemleri basit olarak; bir kamera, ekran ve kayıt cihazıyla birlikte bunları birbirine bağlayan kablo sistemlerinden oluşur.

Her mekanın ve ortamın kendine özgü güvenlik kamerası gereksinimi bulunur. Öncelikle alanın incelenmesi ve buraya uygun kamera sistemlerinin tercih edilmesi güvenliğin sağlanması için oldukça önemlidir. Kullanım amacına ve sunulan teknolojiye göre birçok fiyatta kamera seçeneğini tercih edebilirsiniz. Gaziantep Kamera sistemleri, kullanmış oldukları teknolojiye göre iki farklı sisteme ayrılır Bunlar; analog kameralar ve IP kameralardır.

Sağladığı özellik ve donanıma göre güvenlik kamera sistemleri farklılık göstereceği gibi boyut, tasarım ve türlerine göre de farklılık gösterir. Piyasada bulunan ve en çok tercih edilen güvenlik kameraları şu şekilde sıralanır;

 • Kutu Kameralar
 • Dome Kameralar
 • Bullet Kameralar

PTZ Kameralar

Bu kamera sistemlerinin dayanıklılıkları iç mekanlar ve dış mekanlarda kullanım alanı, fiyatları ve kayıt kapasiteleri farklılık göstermekle birlikte Gaziantep camera güvenlik sistemleri içerisinde en çok tercih edilen türleri oluşturur.

Gaziantep Alarm Sistemleri

Mekan ve yapıların korunması için ve herhangi istenmeyen bir güvenlik sorununda caydırıcılık oluşturması için son derece etkili olan Gaziantep alarm sistemleri iki farklı özellik ile karşımıza çıkıyor.

Her iki alarm sisteminde de aynı koruma işlevi ve özellikleri bulunur. Aralarında ayırt edici pek fark bulunmaz. Yalnızca bağlantı yapıları birbirinden farklıdır.

Alarm sistemleri tam olarak doğru konum tarifleri ile en kısa sürede ikaz vermesiyle her yapının kurtarıcısı olur. Ofislerden depolara, evlerden üretim merkezlerine kadar birçok farklı mekanda bulunması gereken güvenlik alarm sistemleri herhangi bir olay durumunda 180 desibelin üzerinde ses çıkartır ve gözleri oldukça rahatsız edecek şekilde ışık yayar. Özellikle hırsızlık durumlarında etkisi kanıtlanmış ve caydırıcılık başarısı bulunur.

Alarm sistemleri diğer olaylarda ve kaza anlarında ise güvenlik açısından en doğru seçenek oluyor. Üretim yerleri ve içerisinde yanıcı, patlayıcı madde olan tüm yerler alarm sistemleri kullanması gerekir. Büyük hasarlı kazalar meydana geleceğinden dolayı sigorta şirketleri bu yüz yapılar için zaten alarm sistemi kullanmanızı zorunlu kılar.

ULTRA Güvenlik Alarm ve Kamera Sistemlerine Nasıl Ulaşırım?

Kamera ve Alarm Sistemlerine ulaşmak için öncelik olarak buraya tıklayın telefon numarasını üzerinden bizleri arayın. Veyahut Aynı telefon numarasına buraya tıklayarak  Whatsapp üzerinden bizlere yazın. Aradığınızda veya bizlere mesaj gönderdiğinizde  müşteri temsilcilerimiz sizlere en yakın süre sizlere geri dönüş sağlayacaktır.

 • Öncelikle yapmanız gereken “05339599303” telefon numaramızı arayın.
 • Yada buraya tıklayarak Whatsapp üzeriden servis talebinde bulunun.
 • Müşteri temsilcilerimize bulunmuş olduğunuz konumu whatsapp üzerinden gönderin.
 • Ortalama tahmini süre 15 dakika içerisinde servis aracımız bulunmuş olduğunuz konuma hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşacaktır.

Kamera ve Alarm Sistemleri Fiyatları Nelerdir?

Fiyat konusunda bizlere telefon numaralarımız üzerinden ulaşarak sizlerin istekleri doğrultusunda, ürün kalitesini göz önünde bulundurarak kapsamlı bir şekilde fiyat teklif çalışması yapıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Nasıl yardımcı olabiliriz ?
HEMEN ARA turkuaz korsan taksi - korsan taksi - korsan taksi - mersin haber - magazin haber