0 533 959 93 03
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Şahinbey Kamera ve Alarm Sistemleri

21 Ekim 2022
557 kez görüntülendi
Şahinbey Kamera ve Alarm Sistemleri

Şahinbey Kamera ve Alarm Sistemleri

Şahinbey kamera ve alarm sistemleri elektronik konuda güvenlik çözümleri alanında kullanılan, geçmişe dönük kamera kayıtları ve canlı bir şekilde istediğiniz tüm platformlardan izleyebileceğiniz bir özelliğe sahiptir. Analog HD yani AHD teknolojisi kullanılan Şahinbey kamera sistemleri ve IP ağ teknolojisi kullanılan sistemler olmak üzere ikiye ayrılıyor. Her iki kamera sisteminde de gece ve gündüz kaliteli görüntü kayıt eden teknolojiye sahiptir ancak konu gece görüntüsü olduğu zaman IP güvenlik kamera sistemleri daha fazla görüntüleme yolları sunuyor.

Günümüz kamera teknolojisi dünyasında yaşanan gelişmeler ile birlikte günlük hayatın birçok farklı konumunda daha etkin halde kullanılıyor. Güvenlik önlemlerinin alınmasının yanı sıra çeşitli iş modellerinin daha kullanılır hale getirilmesinde de önemli rolü bulunan kamera sistemleri, Şahinbey güvenlik sistemleri güvencesiyle yaşam alanlarınızın 7/24 olmak üzere kayıt altında tutulmasına olanak sağlıyor. Yangın algılama, geçiş kontrol sistemleri ve hırsızlığa karşı alarm alanlarında tam donanımlı halde faaliyet gösteren Şahinbey HD kamera sistemleri günün her anını güvenle geçirmenizi sağlar.

Şahinbey IP Kamera Sistemleri

Şahinbey kamera sistemleri ile görüntü netliği ve kayıtlardan elde edilmesi istenen analizlerin bir alarm durumu oluşturup, gözetim sağlayan birimlerin işlerini kolaylaştırmasının yanı sıra doğru bilgilendirmeler sayesinde insan gözünün kaçırabileceği detayları daha kolay yakalamanızı sağlar.

Temel kamera sistemleri arasında bulunan Şahinbey IP kamera, cihaz üzerinde bulunan sensörler aracılığıyla anlık olarak görüntü kaydı yapar. Depolamaya aldığı görüntüleri işleyerek verilere dönüştüren Şahinbey hd kamera türü, bir ağ üzerinden veri transferini sağlıyor.

 • Şahinbey IR Kamera (Dış Mekan Güvenlik Kamerası)
 • Şahinbey Dome Kamera (İç Mekan Güvenlik Kamerası)
 • Şahinbey Speed Dome Kamera (Mobese çeşidi kameralar)
 • Şahinbey Gizli Kamera
 • Şahinbey Panoramik Kameralar
 • Şahinbey Box Kamera

IP kamera, harici bir ağa ihtiyaç duymadan, mevcut ağ üzerinden kullanılabilir. Yangın algılama sistemleri başta olmak üzere birçok farklı alanda entegrasyonu bulunur. Programlanabilir bir şekilde tasarlanan Şahinbey hd kamera sistemleri; depolama, hareket algılama ve alarm yönetimi gibi alanlarda sorunsuz bir şekilde kullanıcı deneyimi sağlar. Ayrıca ilgili yapının çalışması için hafıza kartı, kayıt cihazı ve okuyucu gibi ekipmanlara gerek kalmıyor. IP kameraların kullanmış olduğu teknoloji ile görüntü kayıtlarını istediğiniz yerde saklayabilir veya yedekleyebilirsiniz.

Şahinbey Analog HD Kamera Sistemleri

Şahinbey HD AHD kamera sistemleri en sık kullanılan kamera teknolojisi olup, sunmuş olduğu ekonomik çözümler ile her bütçeye uygun çözüm oluşturur. Her kamera için bire bir şekilde kablo çekme zorunluluğu bulunması sebebiyle büyük sistemlerde pek fazla tercih edilmez ve tek cihaz başına sınırlı sayıda kamera bağlantısı kurulur. Analog görüntü çözünürlükleri 8 mega piksel çözünürlüğe kadar ulaşmış olup, analog kamera sistemleri, IP kameralara göre daha akıcı bir şekilde görüntü akışı sağlar. Görüntü sinyal kablosu ile sağlanmasından dolayı IP kamera sistemlerine göre çok daha az bant genişliği ile çalışabilmektedir.

IP kamera sistemlerine göre daha düşük bant genişliği ile çalışan AHD Şahinbey camera, çok daha hızlı bir görüntü işleme kapasitesini ile çalışır. Üstelik işletmenizde veya ofislerde bulunan mevcut kamera sistemi her ne olursa olsun, yalnızca cihaz değişimi ile AHD kamera sistemine geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca Şahinbey IDE kamera sistemleri de firmamız tarafından yapılabilmektedir.

 • Şahinbey IP Kamera Sistemleri
 • Şahinbey Analog HD Kamera Sistemleri (AHD Kamera Sistemleri)
 • Şahinbey Analog Kamera Sistemleri

Şahinbey Alarm Sistemleri

Şahinbey alarm sistemleri ile istenmeyen tehditlere karşı önlem almak oldukça etkili bir yöntemdir. Evinizde ya da iş yerlerinizde hırsızlık, yangın çıkması, gaz kaçağı ve su baskını gibi durumların gerçekleşmesiyle birlikte anında alarm sistemi ile haberini alıp, ilgili yerlere bildirimini yapmak için alarm sistemi bu konuda site yeterli

şahinbey kamera sistemleri

şahinbey kamera sistemleri

olup, büyük yardımcı olacaktır.

Hırsız alarm sistemleri çalıştığı an caydırıcı ve güvenliği sağlayan koruyucu özellikleriyle birlikte sunarak kurulan yapıya veya tesisin güvenliğini sağlamaya yarayan güvenlik sistemleridir. Bu sistemler, farklı eklentilerden faydalanarak ihtiyacınıza uygun bir şekilde kapsamlı hale getirilir. Alarm sistemler; genellikle hırsızlık, acil sağlık, yangın ve gaz kaçağı gibi tehditlere karşı korunmanızı sağlar. Genelde alarm izleme alanları, panik butonu veya kamera kaydı gibi ek hizmetlerle beraber sunulur.

Alarm sistemleri; hırsızlık, gaz kaçağı, su baskını ve yangın çıkması gibi olaylar durumunda sensörler aracılığıyla algılan sinyallerin alarm sinyaline dönüşmesi biçiminde çalışır. Daha sonrasında alarm izleme merkezine sinyal gönderilir ve siren çalması sağlanır. Böylelikle sorunun giderilmesi için işlemler gerçekleştirilir. Şahinbey alarm sistemleri fabrika, ofis, ev gibi birçok ortama uygun şekilde sizlere hizmetlerini sunmaktadır.

Şahinbey  Alarm Sistemleri

İç ve Dış Mekan ve yapıların korunması için ve herhangi istenmeyen bir güvenlik sorununda caydırıcılık oluşturması için son derece etkili olan Gaziantep alarm sistemleri iki farklı özellik ile karşımıza çıkıyor.

ULTRA Güvenlik Alarm ve Kamera Sistemlerine Nasıl Ulaşırım?

Şahinbey Alarm Sistemlerine ulaşmak için öncelik olarak buraya tıklayın telefon numarasını üzerinden bizleri arayın. Veyahut Aynı telefon numarasına buraya tıklayarak  Whatsapp üzerinden bizlere yazın. Aradığınızda veya bizlere mesaj gönderdiğinizde  müşteri temsilcilerimiz sizlere en yakın süre sizlere geri dönüş sağlayacaktır.

 • Öncelikle yapmanız gereken “05339599303” telefon numaramızı arayın.
 • Yada buraya tıklayarak Whatsapp üzeriden servis talebinde bulunun.
 • Müşteri temsilcilerimize bulunmuş olduğunuz konumu whatsapp üzerinden gönderin.
 • Ortalama tahmini süre 15 dakika içerisinde servis aracımız bulunmuş olduğunuz konuma hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşacaktır.

Şahinbey Kamera ve Alarm Sistemleri Fiyatları Nelerdir?

Fiyat konusunda bizlere telefon numaralarımız üzerinden ulaşarak sizlerin istekleri doğrultusunda, ürün kalitesini göz önünde bulundurarak kapsamlı bir şekilde fiyat teklif çalışması yapıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Nasıl yardımcı olabiliriz ?
HEMEN ARA turkuaz korsan taksi - korsan taksi - korsan taksi - mersin haber - magazin haber