0 533 959 93 03
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Şehitkamil Kamera ve Alarm Sistemleri

21 Ekim 2022
564 kez görüntülendi
Şehitkamil Kamera ve Alarm Sistemleri

Şehitkamil Kamera ve Alarm Sistemleri

Şehitkamil kamera sistemleri ile; evinize ya da iş yerlerinize bir güvenlik sistemi kurdurmadan önce, Şehitkamil güvenlik sistemleri kapsamında tüm cihazları yakından tanımanız ve bilgi edinmeniz gerekir. İhtiyaca yönelik olmayan ya ad beklentinin üzerinde bir performans sunan güvenlik kameraları, sadece fazladan masrafa ve yapılan anlaşmadan memnuniyetsizlik oluşmasına neden olur. Bu sebeple her model ve marka kamera sisteminin özellikleri hakkında bilgi sahibi olunmalı ve birbirleri arasındaki farkları bilmek gerekir. Şehitkamil hd kamera sistemleri kapsamında birçok kamera sistemi için hizmet veriyor ve güvenlik sistemleri ile ilgili bilgileri sizlere aktarıyoruz.

Şehitkamil AHD Kamera Sistemleri

Şehitkamil IDE kamera sistemleri;  Şehitkamil Analog HD kamera sistemi anlamına gelen Şehitkamil AHD kameraları geleneksel kamera sistemlerinden ayıran en büyük özellikleri, kablo üzerinden aktarılan verileri, HD kalite ile gerçekleştirir. Modeline göre 1080p ve 720p çözünürlükte HD görüntü elde edebilirsiniz. Sahip olunan analog kamera sisteminden, AHD kamera sistemine geçiş yaparken farklı bir kablolama ihtiyacı duyulmaz. Aynı sistem üzerinden yüksek kalitede videolar elde edebilirsiniz. Şehitkamil hd kamera fiyatları hakkında bilgiye sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Şehitkamil AHD kamera sistemleri, her mekana uygun kullanılabilir şekilde tasarlanmıştır. Fakat kamera sistemi seçiminde bulunurken mutlaka mekanın ışık yoğunluğunun, kameranın çözünürlüğünün ve ışığa olan ihtiyacın kullanılacak alana göre uygun olup olmadığı da bu alanda uzman kişiler tarafınca kontrol edilmelidir. Karanlık veya loş ışıklı bir mekan için tercih edilecek AHD kamera sistemlerinin, görüntüleme çipleri ve kaliteleri gelişmiş düzeyde olmalıdır.

Şehitkamil IP Kamera Sistemleri

Şehitkamil ip kamera sistemleri, ağ üzerinde çalışabilen yerel ağdan ve internet üzerinden erişim sağlanabilen kameralardan ve kayıt ünitelerinden oluşur. Kablolu veya kablosuz şekilde kullanımı olan IP kameralar, fazladan bir aparat veya kart ihtiyacına gerek duymaz. IP kameralar yalnız başına çalışır ve görüntüleri görmek için mobil cihazlar ya da bilgisayar aracılığıyla izlenebilir. İnternet bağlantısı olan her yerden kontrolü sağlanabilen, bağlanıp canlı izlenebilen IP kameralar, kameralı güvenlik sistemleri arasında en gelişmiş ve teknolojik çözümüdür. Şehitkamil camera sistemlerinde uyumlu bir mobil uygulama ve bilgisayar programı IP kameraların kullanımı için ihtiyaç olan tek şey denilebilir.

IP kamera sistemleri uzaktan görüntüleme, güvenlik ve web uygulamaları gibi birçok alanda güvenlik ve görüntüleme ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ayrıca tamamen özgür bırakmaları da IP kamera kullanımını ön plana çıkarıyor. Mağazalar, evler ve kampüs gibi birçok geniş kullanım alanı olan IP kameralar, mobil cihazlar ile kolaylıkla kontrol edilebilir ve bağlantı kurulabilir. Aracı yazılımlar sayesinde, belirtilen alan içerisinde giriş ve çıkış yapan kişilerin kontrolü sağlanabilir ya da otopark içerisinde otomatik olarak araç tanımı sağlayan, otopark kapısını açıp kapatan komplike çözümler sunabilir.

Şehitkamil Kamera Sistemleri

Şehitkamil Kamera Sistemleri

IP güvenlik kamera sistemleri ile çalışan NVR kayıt üniteleri, günümüz teknolojisinin bütün bağlantı türleri ile uyum içerisinde çalışır. Ağ üzerinde çalışan kameralar yine ağ aracılığıyla NVR’a bağlanır ve anlık görüntüyü sağlar. Aynı zamanda bir ağ olduğundan dolayı kaydettiklerini görmek için kameraya yakın bir yerde olmanıza gerek yok. Ağa uzaktan bağlanarak yetki durumunuza göre görüntüleri izleyebilir, kamera veya kayıtları yönetebilirsiniz. Görüntüleri izleme veya yönetim işlemlerini bir kayıt cihazına gerek kalmadan da kullanılabilir ama eğer geniş kapsamlı ve kaliteli görüntü kayıtlarına ihtiyaç duyuyorsanız IP kamera sistemiyle birlikte NVR, müthiş bir güvenlik sistemi ile uyumlu çalışır.

Şehitkamil Alarm Sistemleri

Şehitkamil alarm sistemleri; kullanıcıların güvenlik ihtiyaçlarına yönelik, ücretsiz gibi hizmetleri sayesinde incelenerek sunduğu ve birçok farklı durumda güvenlik önlemini alınmasını amaçlayan, caydırıcı ve koruyucu özellikleri bir arada bulunduran cihazlarla gerçekleştiren hizmettir. Farklı eklentiler ile daha kapsamlı olabilir ya da ihtiyacınıza uygun daha kapsamlı eklentiler alarm sistemine entegre edilebilir.

Şehitkamil Alarm sistemleri genel olarak;

  • Hırsızlık
  • Yangın
  • Acil Sağlık
  • Gaz Kaçağı
  • Su Baskını

Gibi temel risk taşıyan tehdit ve kazalardan sizi korumaya yönelik tasarlanır. Bunların her biri için ayrı ayrı alarm sistemleri alınabilir ya ad güvenlik şirketlerinin birlikte sunduğu çözümler ile ev ve iş yerlerinizin geniş bir kapsamda güvenliğini sağlayabilirsiniz. Şehitkamil güvenlik sistemleri firmamız 7/24 alarm izleme merkezleri ve panik butonu veya kamera kaydı gibi ek hizmetleri de sunmaktadır. Bu sebeple alarm sistemlerini alıp kurdurtmanın sağlayacağı güvenliğin bir sonraki adımına bizimle iletişime geçerek başlayabilirsiniz.

ULTRA Güvenlik Alarm ve Kamera Sistemlerine Nasıl Ulaşırım?

Şehitkamil Alarm Sistemlerine ulaşmak için öncelik olarak buraya tıklayın telefon numarasını üzerinden bizleri arayın. Veyahut Aynı telefon numarasına buraya tıklayarak  Whatsapp üzerinden bizlere yazın. Aradığınızda veya bizlere mesaj gönderdiğinizde  müşteri temsilcilerimiz sizlere en yakın süre sizlere geri dönüş sağlayacaktır.

  • Öncelikle yapmanız gereken “05339599303” telefon numaramızı arayın.
  • Yada buraya tıklayarak Whatsapp üzeriden servis talebinde bulunun.
  • Müşteri temsilcilerimize bulunmuş olduğunuz konumu whatsapp üzerinden gönderin.
  • Ortalama tahmini süre 15 dakika içerisinde servis aracımız bulunmuş olduğunuz konuma hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşacaktır.

Şehitkamil  Kamera ve Alarm Sistemleri Fiyatları Nelerdir?

Fiyat konusunda bizlere telefon numaralarımız üzerinden ulaşarak sizlerin istekleri doğrultusunda, ürün kalitesini göz önünde bulundurarak kapsamlı bir şekilde fiyat teklif çalışması yapıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Nasıl yardımcı olabiliriz ?
HEMEN ARA turkuaz korsan taksi - korsan taksi - korsan taksi - mersin haber - magazin haber